HERO WARS: Super Stickman Defense

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 128,4 MB
  • Sürüm 1.0.4
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici NAO-MIC
IOS cep telefonunuza indireceğiniz Super Stickman Defense mobil oyununda sıkılmadan vakit geçirebilirsiniz.

Super Stickman Defense mobil oyununda uzaylı mutantlar ve kötü yaratıklar dünyayı istila ediyorlar. Buna karşılık sizde çöp adam ordusundan bir karakteri tensil ederek düşmanlarınıza karşı eşsiz bir savaş örneği göstermek için yola koyuluyorsunuz. Kazanmak amacıyla uzun bir yola çıkacak ve oyunda daha başarılı hamleler yaparak oyunun seyrini değiştireceksiniz. 

2020'de Mutantlar ve uzaylılar dünyayı işgal etti. Bütün şehirler yok edildi. Bitkileri, binaları, köprüleri ve yolları yok ederler. Onlar çok güçlü düşmanlardır. Co-Army, yapılması gerekenlere sahip değildi. Kahramanlar düşmanlara karşı savaşmalıdır. Sizde o kahramanlardan biri olarak düşmanlarınızın karşısına çıkmalısınız. Ne olursa olsun mücadeleyi elden bırakmamalısınız. 

Bu muhteşem oyun gerçek zamanlı bir simülasyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Her kahramanın özelliklerini kullanarak pozisyonlara ve stratejilere dayanarak saldırmak için kendinizi hazır konumda bekletin. Ekipte yer alan her karakterin farklı yetenekleri bulunuyor. Buna göre stratejik bir şekilde ilerlemelisiniz. Kahramanları, üssü, becerileri, üretkenliği artırabilirsiniz ve savaşta kazandığın altın olan diğerleri ile karşı karşıya gelin. Oyunda yer almak için IOS  cep telefonunuza indirmeniz yeterli olacaktır. 

HERO WARS: Super Stickman Defense indir